Išvykoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė Alytaus ,,NKA-Scandun"

2018 12 14

Nuotr. autorius: MKML.LT

Vakar įvyko pietvakarių lygos rungtynės, kuriose varžėsi Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) Alytaus auklėtiniai treniruojami Edgaro Jančiuko ,,NKA-Scandun", prieš Prienų ekipos bendraamžius. Pirmąjį pralaimėjimą išvykoje patyrė Alytaus ,,NKA Scandun" rezultatu 28:38 (6:8, 14:7, 3:10, 5:13) nusileido Prienų KKSC komandai.

Rezultatyviausi NKA gretose buvo Adas Čeponis (10 taškų) ir Kajus Matukas (7 taškai). Priešininkų komandos rezultatyviausiais tapo M.Miknevičius (14 taškai) ir E. Martisevičius (7 taškai).

Anot, trenerio E.Jančiuko, rungtynėse vaikai nesijautė jaukiai: ,,Nuo pirmų minučių atrodėme prastai, nesijautėme jaukiai aikštelėje. Antras kėlinys atnešė daugiau pozityvo, bet po ilgosios pertraukos visiškai neatradome savo žaidimo. Nepavyko tinkamai pasiruošti varžyboms.. Po šių sunkių varžybų tikslas tik vienas, sugrįžti į pergalingą kelią!"