Naujajame 6 sezone skirtinguose čempionatuose startuoja rekordinis skaičius komandų!

2018 10 21

Šiemet net 7-ios Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) komandos startuoja skirtinguose respublikiniuose ir tarptautiniuose čempionatuose, o net 26-ios komandos kausis NKA VIDINIAME ČEMPIONATE! Kviečiame susipažinti, kas reprezentuos mūsų krepšinio akademiją Lietuvoje bei tarptautiniuose čempionatuose.

  1. NKA-I 2008 (D. Petraitis). 2008 m. gim. berniukų karta yra pirmoji mūsų krepšinio akademijos karta, kuri po darželių prisijungė ir augo kartu su treneriais. Trenerio D. Petraičio auklėtiniai ne tik augo, bet ir kolkas, nepralaimėjo nei vieno čempionato tarp bendraamžių! Du kartus laimėtas vidinis NKA čempionatas, pergalė tarptautiniame turnyre "Tartu basket CUP 2018", o praėjusiais metais iškovotas stipriausios Kauno komandos vardas! Šiemet NKA-I 2008 startuoja dviejuose čempionatuose: KKML (Kauno krepšinio megėjų lygoje) ir MKL (Pirmasis iššūkis) su metais vyresniais. Komanda pasipildė keliais auklėtiniais iš kitų trenerių ir sieks tik pačių aukščiausių rezultatų!
  2. NKA-II 2008 (Š. Stanionis)Trenerio Šarūno Stanionio auklėtiniai bei tėvelių kolektyvas spinduliuoja vienybe, o komanda kartu užaugo nuo darželinukų sistemos. Praėjusiais metais Š. Stanionio auklėtiniai KKML (Kauno krepšinio megėjų lygoje) užėmė ketvirtąją vietą, kur po atkaklios kovos nusileido KM "Aisčiai" komandai. Šiemet NKA-II 2008 jau laimėjo pirmajį trofėjų tarptautiniame turnyre Bialystoke (Lenkijoje), o greitu metu startuos KKML (Kauno krepšinio megėjų lygoje) ir stengsis nenuvilti savo palaikymo komandos!
  3. NKA-I 2009 (A. Kanovalovas)Praėjusiais metais NKA-I 2009 komanda startavo su metais vyresniais KKML (Kauno krepšinio megėjų lygoje) ir pasirodė labai gerai užimdami 5-ąją vietą. Tarptautiniame turnyre Estijoje "Tartu basket cup 2018" užėmė pirmąją vietą. Šiemet trenerio A. Kanovalovo komanda pradėjo sportuoti kartu ir startuos netgi dvejuose čempionatuose KKML (2009 m.) ir BBBL (Baltic boys basketball league) su metais vyresniais. Komanda nestokoja optimizmo ir sieks pateisinti į juos dedamas viltis. Kaip teigė treneris A. Kanovalovas, viskas yra pasiruošimas MKL (Moksleivių krepšinio lygai), kuris prasidės jau 2019-2020 m. sezone (su metais vyresniais).
  4. NKA-Šilainiai 2010 (D. Petraitis). Šiemet D. Petraičio 2010 m. komanda pasipildė keletu NKA auklėtinių iš kitų trenerių ir sieks pasirodyti, kaip įmanoma geriau KKML (Kauno krepšinio megėjų lygoje) tarp metais vyresnių kolegų! 
  5. NKA-Dainava 2010 (L. Danilevičius). Tik šiemet susiformavęs kolektyvas žada "patriukšmauti" Kauno krepšinio megėjų lygoje tarp metais vyresnių. Neseniai komanda dalyvavo "Kedainiai pikenrool-cup 2018" ir tarp savo amžiaus vaikų užėmė pirmąją vietą! 
  6. NKA-Perliukai 2008 (J. Bagurskis). Vilkaviškio komanda šiemet startuoja Pietvakarių regiono krepšinio lygoje ir kovos tik dėl pačių aukščiausių rezultatų! Trenerio J. Bagurskio komandą šiais metais papildė kito Marijampolėje išnykusio klubo lyderiai, todėl NKA-Perliukai 2008 šiemet žada kaip reikiant patriukšmauti tarp metais vyresnių kolegų.
  7. NKA-Alytus 2009 (E. Jančiukas). Dzūkijos sostinės 2009 m. gim. berniukų komanda yra pirmoji darželinukų sistemos užauginta rinktinė Alytuje, su kuria dirba ambicingas ir labai reiklus treneris E. Jančiukas. NKA-Alytus 2009 startuos Pietvakarių regiono krepšinio lygoje su savo bendraamžiais ir sieks patekti tarp keturių geriausių komandų!

 

Kviečiame 6-ajame sezone palaikyti mūsų akademijos komandas ir būti vieningiausios krepšinio mokyklos dalimi! 

#Ateitiesčempionaiužaugačia

Naujienų sąrašas