NKA-2009 rinktinė tobulėjo su metais vyresniais BBBL čempionate

2018 09 30

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) NKA-I 2009 auklėtiniai šį savaitgalį (rugsėjo 28-30 d.) stažavosi Rygoje, BBBL (Baltic boys basketball league) čempionate su metais vyresniais (2008 m.), kuriame kaupė patirtį ir susikovė su stipriausiomis Baltijos šalių komandomis. Nacionalinės krepšinio akademijos auklėtiniai laimėjo 2-jas ir pralaimėjo 3-jas rungtynes.

Pirmosiose rungtynėse prieš Maskvos CSKA-2 2008 mūsų akademijos auklėtiniai laimėjo rezultatu 28-24 (3-6;4-6;12-8;7-5). Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Gytis Jurkšaitis - 8 tšk., Lukas Kuzas - 7 tšk., o Airidas Palubinskas pridėjo 5 taškus. Susitikimuose su Maskvos CSKA, VKM ir Ogrės 2008 komandomis mūsų auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Paskutinėse rungtynėse prieš Rae Spordikool 2008 rungtynės buvo labai įtemptos. Nors NKA-2009 auklėtiniai visas rungtynes pirmavo, tačiau pabaigoje keletą kartų grubiai suklydo ir leido varžovams sugrįžti į rungtynes. Paskutinėje atakoje Rae Spordikool 2008 galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau nepataikė ir Nacionalinės krepšinio akademijos auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 38-36 (6-10;10-13;12-6;8-9)! Rezultatyviausi mūsų gretose buvo 12 taškų surinkęs Augustas Kičas, bei 10 taškų pridėjęs Gytis Jurkšaitis.

Trenerio A. Kanovalovo komentaras: „Labai džiaugiuosi, jog turime galimybe dalyvauti tokio aukšto lygio turnyre, kuriame žaidžiame prieš stipriausias Baltijos šalių komandas. Šių metų tikslas BBBL (Baltic boys basketball league) yra kautis su metais vyresniais berniukais (2008 m. grupėje) ir kovoti kiekvienose rungtynėse. Mums šis turnyras yra labai naudingas, kadangi galime įvertinti ką moka geriausios Baltijos šalių komandos, taip pat pasižiūrėti savo klaidas ir taip ruoštis kitiems metams, kai pradėsime žaisti MKL (Moksleivių krepšinio lygoje) su metais vyresniais. Labai džiaugiuosi, jog palaikyti vaikų atvyko tiek daug tėvelių, nes palaikymas vaikams yra labai svarbus. Palinkėčiau tėveliams kantrybės, kadangi pagrindinis mūsų tikslas dalyvavimo su metais vyresniais ir yra tam, jog berniukai tobulėtų kur kas sparčiau, nei žaidžiant su vienmečiais.“

 

  

Naujienų sąrašas