„NKA-I 2009“ turi generalinį remėją: juo tapo „Hegelmann Litauen Transporte“

2018 11 17

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) 2009 m. gimusių berniukų komanda nuo šiol turės generalinį rėmėją. Hegelmann Litauenvardą jaunieji krepšininkai reprezentuos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio tarptautiniuose turnyruose.

Hegelmann Litauen Transporte“ – vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė 2004 m. įkurta Lietuvos širdyje, Kaune, šalia „Via Baltica“ kelio. Pagrindiniai šios įmonės akcininkai ir steigėjai – du Hegelmann šeimos nariai, nusprendę savo veiklą pradėti dar vienoje šalyje.

Didelę mūsų įmonės kolektyvo dalį sudaro jauni ir aktyvūs sporto entuziastai, tad jaučiame atsakomybę prisidėti suteikiant geresnes sporto sąlygas jauniesiems talentams Lietuvoje. Nuo mažens sportuojantys vaikai ūgdo lyderio savybes, tokias kaip drąsa, atkaklumas, disciplina, kurios vertinamos ir ateityje, siekiant karjeros", - teigia UAB "Hegelmann Transporte" akcininkas Anton Hegelmann. 

Tuo metu NKA komandos treneris Arijus Kanovalovas pasidžiaugė nauju remėju ir tiki, jog tai išaugs į ilgalaikę ir gražią draugystę.

hegelman

Naujienų sąrašas