Puikus „NKA Eigulių 2008” pasirodymas stipriausiame Šiaurės Rytų Lenkijos turnyre

2019 04 08 Kamilė Vinnikaitė/NKA.LT

NKA auklėtiniai grįžta su geriausiomis emocijomis!
Nuotr. autorius: Šarūno Stanionio asmeninis archyvas

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) auklėtiniai pluša ne tik vidiniame čempionate, bet ir užsienio turnyruose. Šį savaitgalį Šarūno Stanionio vadovaujama „NKA Eiguliai 2008” ekipa vyko į Lenkijoje esantį Elk (Luko) miestą ir dalyvavo stipriausiame 2007 m. ir vėliau gimusių vaikų Šiaurės Rytų Lenkijos turnyre. Be to, Kauno ekipa buvo vienintelė turnyre dalyvaujanti komanda atvykusi iš svetur.

Pirmose rungtynėse NKA susirungė su „Lomžos” ekipa ir šventė pergalę rezultatu 34:32, o kitose rungtynėse su „TKM Wloclawek“ turėjo pripažinti priešininkų pranašumą 30:54. Po daug jėgų reikalavusių rungtynių jaunieji talentai keliavo ilsėtis bei ruoštis kitos dienos rungtynėms.

56418322 684420425306651 3816140934270156800 n56454575 618210411937092 5376432802638069760 n

Šeštadienį Š. Stanionio auklėtiniai sužaidė su „Basket 47 Byalistok” komanda, o rungtynių metu viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Neatlaikę Balstogės žaidėjų įtampos NKA nusileido rezultatu 34:41, tačiau tai nesutrukdė gerai nusiteikti kitai kovai. Nors ir turnyre šeimininkavo „Nenufar 5 Elk” komanda, visgi, „NKA Eiguliai“ 2008 ekipa įveikė ją rezultatu 37:24.

Galutinėje turnyro lentelėje lietuviai liko ketvirtoje vietoje (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai). Po turnyro mintimis dalinosi treneris Š. Stanionis: „Vaikai gavo daug patirties žaidžiant prieš vyresnius vaikus. Taisyklės turnyre buvo šiek tiek kitokios, o tai sukėlė nemažai sunkumų. Ypač buvo sunku priprasti prie leidžiamo užtvarų naudojimo. Žinoma, norėjome prizinės vietos, tačiau nepavyko. Šeštadienį turėjome šešių valandų pertrauką, tad apkeliavome miestą. Vakar pervargę skubėjome namo, kadangi jėgų pramogauti nebuvo“.