Startavo pagrindinė registracija į NKA vasaros stovyklas!

2019 05 02 NKA.LT

Startavo pagrindinė registraciją į NKA dienines vasaros stovyklas „Pasitik vasarą su NKA“. Šiais metais stovykla vyks trijuose Lietuvos miestuose: Kaune, Alytuje ir Marijampolėje. Kviečiame visus 5-12 metų jaunuosius talentus užsiregistruoti į neišblėstančių emocijų kupiną stovyklą, kurioje ne tik dalyvausite rimtose krepšinio treniruotėse, bet ir pramogausite kartu su naujais draugais.

Šią vasarą dieninės stovyklos vyks šiose vietose: Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje (Šarkuvos g. 30) ir Kauno Bernardo Brazdžionio mokykloje (Partizanų g. 22), Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje (Topolių g. 19) bei Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje (Dariaus ir Girėno g. 7)

Primename, jog yra paskelbta registracija ir į Dauguose vyksiančią ikisezoninę stovyklą, kurioje liko paskutinės vietos antroje pamainoje (rugpjūčio 11-18 d.). 

Stovyklos kainą sudaro visos pramogos, žaidimai, maitinimas (3 kartus per dieną) ir nuolatinė trenerių priežiūra.

Anketoje rasite stovyklų kainas, datas, vietas. Daugiau informacijos apie dienines stovyklas rasite ČIA, informacija apie Daugų stovyklą ČIA.

  • Registracijos anketoje prašome atkreipti dėmesį AR DAR YRA LAISVŲ VIETŲ! Kitu atveju jūsų registracija bus laikoma negaliojančia.
  • Jeigu registravotės kitoje sistemoje, dar kartą pildyti anketos nereikia!
  • Nematote registracijos anketos? SPAUSKITE ČIA!

Naujienų sąrašas