Kaunas

2008 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

ŠILAINIAI

NKA-I Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 18:30-20.00.

 

EIGULIAI 

NKA-II Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Antradieniais 18.00 – 19.30, ketvirtadieniais 19.00 – 20.00, penktadieniais 18.00 – 19.30.

 


 

2009 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Pirmadieniais 18:45-19:45, trečiadieniais ir penktadieniais 17.45 – 18.45.

Kauno Dainavos progimnazija (Partizanų g. 118):

Antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 19:15 - 20:30.

ŠILAINIAI

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 16:15 - 17:15.

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais, ketvirtadieniais 14.00 – 15.00, penktadieniais 16.00 – 17.00.

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 13.20 -15.30

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 - 17.00, šeštadieniais 10.00 – 12.00.

 

Treneris: Lukas Pabilionis. tel. nr.: +370 630 99241, el. paštas: lukaspabilionis@gmail.com

KAUNO RAJ., RAUDONDVARIS

Raudondvario gimnazija (Atgimimo g., Raudondvario k. 54129):

Antradieniais 16.00 - 17.00, ketvirtadieniais 17.00 - 18.00, penktadieniais 14.30 - 15.30.

 


 

2010 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais, ketvirtadieniais 14.00 – 15.00, penktadieniais 16.00 – 17.00.

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 13.20 -15.30

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠILAINIAI

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 17.15-18:30.

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Pirmadieniais ir penktadieniais 15:30-16:30.

 

Treneris: Lukas Danilevičius, tel. nr. +370 692 70824, el. paštas: l. danilevičius@nka.lt

DAINAVA

Kauno Juozo Urbšio katalikiška progimnazija (Partizanų g. 68):

I grupė Pirmadieniais 18:00-19:30, trečiadieniais, ketvirtadieniais 19:00-20:30.

II grupė Pirmadieniais 17:00-18:00, trečiadieniais, ketvirtadieniais 18:00-19:00.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 - 17.00, šeštadieniais 10.00 – 12.00.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Pirmadieniais, ketvirtadieniais 13.00 – 14.00, penktadieniais 14.00 – 15.00.

 

Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

EIGULIAI

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Antradieniais 18.00 – 19.30, ketvirtadieniais 19.00 – 20.00, penktadieniais 18.00 – 19.30.

KTU Inžinerijos licėjus (S. Lozoraičio g. 13):

Pirmadieniais, trečiadieniais 16.30 – 17.30, penktadieniais 16.00 – 17.00.

 

Treneris: Lukas Pabilionis. tel. nr.: +370 630 99241, el. paštas: lukaspabilionis@gmail.com

KAUNO RAJ., RAUDONDVARIS

Raudondvario gimnazija (Atgimimo g., Raudondvario k. 54129):

Antradieniais 16.00 - 17.00, ketvirtadieniais 17.00 - 18.00, penktadieniais 14.30 - 15.30.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Trečiadieniais 15.15 - 16.15, penktadieniais 13.00 - 14.00.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį ir ketvirtadienį 13:45-14:45

 

Treneris: Marius Kazlauskas . tel. nr.: 647 88523, el. paštas: marius.kazlauskas8@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00, penktadieniais 14.20 – 15.20.

 


 2011 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Arijus Kanovalovas,tel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:45-18:45, šeštadieniais 9:30-10:30.

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

ŠILAINIAI

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:30-18:45 ir šeštadieniais 12:15-13:30.

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 13.20 -15.30

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Pirmadieniais ir penktadieniais 15:30-16:30.

 

Treneris: Marius Kazlauskas . tel. nr.: 647 88523, el. paštas: marius.kazlauskas8@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00, penktadieniais 14.20 – 15.20.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Trečiadieniais 15.15 - 16.15, penktadieniais 13.00 - 14.00.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį ir ketvirtadienį 13:45-14:45.

 

Treneris: Lukas Pabilionis. tel. nr.: +370 630 99241, el. paštas: lukaspabilionis@gmail.com

KAUNO RAJ., RAUDONDVARIS

Raudondvario gimnazija (Atgimimo g., Raudondvario k. 54129):

Antradieniais 16.00 - 17.00, ketvirtadieniais 17.00 - 18.00, penktadieniais 14.30 - 15.30.

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., GARLIAVA

Lietuvos Policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai)

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:30.

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

EIGULIAI

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Antradieniais 18.00 – 19.30, ketvirtadieniais 19.00 – 20.00, penktadieniais 18.00 – 19.30.

KTU Inžinerijos licėjus (S. Lozoraičio g. 13):

Pirmadieniais, trečiadieniais 16.30 – 17.30, penktadieniais 16.00 – 17.00.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 - 17.00, šeštadieniais 10.00 – 12.00.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Pirmadieniais, ketvirtadieniais 13.00 – 14.00, penktadieniais 14.00 – 15.00.

 

Treneris: Martynas Beržanskas, tel. nr.: +370 654 37003, el. paštas: m. beržanskas@nka.lt

DAINAVA

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 18:45-19:45.

 

Treneris: Matas Raipa, tel. nr.: +370 646 11443, el. paštas: raipa.matas@gmail.com

AKADEMIJA

Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:30-17:30 ir penktadieniais 14:00-15:00

KAUNO RAJ., KAČERGINĖS KM.

Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:15-15:15.