A. Kanovalovas apie pasirodymą BBBL: „Svarbiausia, kad vaikai pradėjo kovoti“

2019 02 11 NKA.LT

„NKA-Hegelmann Lithuania‘09“ iškovojo pergalę Estijoje
Nuotr. autorius: Organizatorių

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) „Hegelmann Lithuania‘09“ komanda pratęsė kovas 2018–2019 m. Baltijos berniukų krepšinio lygoje (BBBL). Estijoje vykusiame trečiajame lygos ture Arijaus Kanovalovo auklėtiniai per 5 rungtynes pasiekė 1 pergalę. Per 15 rungtynių kauniečiai Baltijos lygoje pasiekė 4 pergales.  

REZULTATAI IR STATISTIKA

 Reikia atkreipti dėmesį, kad šį sezoną „NKA-Hegelmann Lithuania‘09“ BBBL čempionate varžėsi su metais vyresniais oponentais, todėl pergalės šį sezoną nėra pagrindinis sėkmės rodiklis.

Trečiajame ture NKA atstovai vos 3 taškų skirtumu 41:44 nusileido „Rujiena‘08“ (Latvija) 23:57, 23:57 pripažino Maskvos „Runa‘08“ (Rusija) pranašumą, 30:51 pralaimėjo Sankt Peterburgo „Academy of team sports‘08“ (Rusija), 49:39 šventė pergalę prieš Rakverės „Spordikool/Tarvas‘08“ (Estija) ir 43:54 metė iššūkį Ikškilės IMSS’09 (Latvija) krepšininkams.

„Manau, jog turnyras buvo labai naudingas. Pergalių galėjo būti ir daugiau. Dvejose rungtynėse du kelinius pirmavome, tačiau ūgių skirtumas ir varžovų metimų pakartojimai po 5 kartus labai fiziškai išsekino pagrindinius žaidėjus ir paleisdavome oponentus į priekį. Iš tikrųjų, paskutinėse dvejose rungtynėse vaikai žaide labai neblogai, kamuolys pradėjo judėti, kai kurie žaidėjai labai nustebino. Kita vertus, „1x1“ gynyba kol kas labai šlubuoja. Taip, žaidėme prieš metais vyresnius, ūgių ir greičių skirtumas yra didelis, bet technika niekam tikrai nenusileidome. Svarbiausia man, kaip treneriui, jog vaikai jau pradėjo net ir pralaiminėdami kovoti, o ne nuleidę rankas laukti rungtynių pabaigos. Dabar laukia daug sunkiu rungtynių Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML) ir NKA.

 

View this post on Instagram

„NKA-Hegelmann Lithuania‘09“

Naujienų sąrašas