D. Petraičio kariauna iš Kėdainių grįžo pasipuošusi auksu

2019 10 07 NKA.LT

„NKA-Vilkai" po triumfo Kėdainiuose
Nuotr. autorius: NKA.LT

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame 2010m. gimusių berniukų turnyre Dovydo Petraičio vadovaujama „NKA-Vilkai“ komanda iškovojo aukso medalius! Turnyre iš viso dalyvavo 6 komandos, iš kurių 5 - Lietuvos, o viena – iš kaimynės Latvijos.

„NKA-Vilkai“ pirmąją turnyro dieną iškovojo tris pergales. Pirmąjame mače kauniečiai nugalėjo V. Knašiaus krepšinio mokyklos krepšininkus rezultatu 59-46. Antrąjame mūšyje 43-32 buvo įveikta Tauragės „Fortūna-Agava“, o trečiose pirmosios dienos rungtynėse „NKA-Vilkai“ 49-25 nepaliko vilčių šeimininkams Kėdainių SC „Pikenroll“ krepšininkams. Antrąją dieną pridėję dar dvi pergales mažieji kauniečiai tiesiausiu keliu žengė ant pirmosios vietos pakylos. Po turnyro treneris dalinosi mintimis:

„Smagu, kad gavome kvietimą dalyvauti šiame turnyre. Vaikams labai naudinga išvažiuoti ir praleisti laiką ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir kitoje aplinkoje. Vertinant mūsų žaidimą tai buvo mūsų pirmosios sezono varžybos. Džiaugiuosi, kad su kiekvienomis rungtynėmis atrodėme vis geriau kaip komanda. Kai kurie žaidėjai atrodo daug geriau nei pernai, labiau pasitiki savimi, bet tobulėti reikia dar visiems, - mintis dėstė treneris. - Norėčiau palinkėti jiems neužriesti nosies ir per treniruotes ir rungtynes atiduoti visą save, nebijoti daryti klaidų, o padarius klaidas iš jų mokytis. Varžovams didelis ačiū už gerą kovą, organizatoriams už puikiai suorganizuotą turnyrą, o tėvams už palaikymą viso turnyro metu.”

 

 

View this post on Instagram

Savaitę pradedame auksinėmis nuotaikomis!

Naujienų sąrašas