Dėl ekstremalios situacijos Alytuje stabdomas NKA treniruočių procesas

2019 10 23 NKA.LT


Nuotr. autorius: Alytaus „Dzūkija“

Nacionalinė krepšinio akademija (NKA) praneša, kad dėl Alytuje kilusio gaisro ir ekstremalios situacijos treniruočių procesas yra laikinai sustabdytas.

„Šiuo metu treniruočių procesas yra sustabdytas. Kai kurie Alytaus darželiai visai uždaryti, moksleiviams treniruotės taip pat nevyksta. Taip pat apklausėme moksleivių tėvelius, ar būtų norinčių eiti į treniruotes ir tokių neatsidaro nė vieno“, – kalba NKA treneris Edgaras Jančiukas.

„Dauguma tėvų, kurie turi galimybes, yra išvykę už miesto ribų“, – teigia kitas Alytaus treneris Robertas Paliutis.

„Situaciją vertiname labai rimtai, todėl nutarėme sustabdyti treniruočių procesą iki tol, kol taršos lygis Alytuje grįš į normos ribas, – sako NKA direktorius Audronis Jančiauskas. – Labai vertiname milžiniškas Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio ir jo komandos pastangas kuo greičiau likviduoti susidariusią padėtį. Tokios nelaimės akivaizdoje darkart įsitikiname, kad bendradarbiaujame su itin dorais ir sąžiningais žmonėmis, kurie dėl savo miesto gyventojų saugumo yra pasiruošę dirbti ištisą parą.“

„Matome perspektyvą ir tikime, kad greitu metu galėsime tęsti treniruočių procesą. Spragos, atsiradusios dėl šio „force majeure“, bus užkamšytos, o prarastas laikas – kompensuotas“, – garantavo NKA vadovas.

NKA ragina Alytaus miesto ir rajono gyventojus saugoti savo sveikatą, be reikalo neiti į lauką ir sekti naujienas apie bet kokius pokyčius.

Kol kas dar nėra aišku, kada tiksliai bus atnaujintas darželinukų ir moksleivių treniruočių procesas.

 

 

View this post on Instagram

❗️❗️❗️Dėl ekstremalios situacijos Alytuje stabdomas NKA treniruočių procesas. „Situaciją vertiname labai rimtai, todėl nutarėme sustabdyti treniruočių procesą iki tol, kol taršos lygis Alytuje grįš į normos ribas, – sako NKA direktorius Audronis Jančiauskas. – Labai vertiname milžiniškas Alytaus miesto mero @nerijuscesiulis ir jo komandos pastangas kuo greičiau likviduoti susidariusią padėtį. Tokios nelaimės akivaizdoje darkart įsitikiname, kad bendradarbiaujame su itin dorais ir sąžiningais žmonėmis, kurie dėl savo miesto gyventojų saugumo yra pasiruošę dirbti ištisą parą.“ „Matome perspektyvą ir tikime, kad greitu metu galėsime tęsti treniruotes. Spragos, atsiradusios dėl šio „force majeure“, bus užkamšytos, o prarastas laikas – kompensuotas“, – garantavo NKA vadovas. NKA ragina Alytaus miesto ir rajono gyventojus saugoti savo sveikatą, be reikalo neiti į lauką ir sekti naujienas apie bet kokius pokyčius. DAUGIAU: NKA.LT @bcdzukija nuotr. #Alytus

A post shared by NKA (@nka.lt) on Oct 23, 2019 at 10:43am PDT

Naujienų sąrašas