Jau šį sekmadienį jubiliejinis „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas 2018” keliasi į Alytų (informacija tėveliams)

2018 04 06 NKA

Jau šį sekmadienį, kovo 25 d., į Alytų atvyks penktasis „Mantinga – Lietuvos darželinukų čempionatas 2018“!

Šįkart laukia ypatingas renginys, kadangi viso etapo Alytuje metu ne tik vyks linksmos užduotys –  mažiesiems žaidėjams ir jų artimiesiems nepamirštamą reginį dovanos jų gimtojo miesto „Amber Cirkas“!

Etapo Alytuje metu visus dalyvius džiugins ir čempionato rėmėjai – žaidėjų lauks specialios „Mantinga“, „Kauno grūdai“ ir „NUTS ABOUT“ dovanos.

Nuo pat 10 val. ryto Šiluminių tinklų salėje (pramonės g. 9, Alytus) bus laukiami patys mažiausieji Alytaus krepšininkai. Jie rungsis estafečių rungtyse, kuriose vaikai turės galimybę pademonstruoti savo vikrumo bei atidumo gebėjimus.

Vėliau, nuo 11:30 val., renginio „estafetę“ perims vyresnieji darželinukai ir ikimokyklinukai. Jaunieji krepšininkai rungsis darželių dvikovose, 2×2 turnyre. Jame „dičkiai“ žais pagal adaptuotas krepšinio taisykles: mažesnėse aikštėse mes į mažesnius krepšius, o darželio komandą sudarys iki 10 žaidėjų.

Vaikų taip pat laukia tarp turnyrų rengiamas konkursas „Taiklioji rankelė“, kuriame mažieji galės pademonstruoti savo taiklumą. O 2×2 turnyro geriausieji rungsis pusfinaliuose ir finaluose. Jų laimėtojai gaus galimybę dalyvauti „Mantinga – Lietuvos darželinukų čempionatas 2018“ finaliniame etape Jonavoje!

Kviečiame dalyvauti visus mažuosius krepšininkus ir jų artimuosius! Kad nekiltų nesklandumų, primename, jog kovo 25-osios naktį visoje Lietuvoje suksime laikrodžius.

Dalyvių maloniai laukiame kovo 25 d., 10 val. adresu: pramonės g. 9, Alytus.

Naujienų sąrašas