Sekmadienį „Mantinga–Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas 2018“ šventę mažiesiems kūrė Alytuje. Pripučiamas batutas, „Amber Cirko“ pasirodymai ir gausios rėmėjų dovanos linksmino mažuosius nuo pat ryto.

Virš 300 vaikų susirinko į turą Alytuje, kad išsiaiškintų, kurie regiono darželiai varžysis su kitais miestais finaliniame „Mantinga–Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas 2018“ etape Jonavoje.

Pirmieji savo jėgas išbandė jauniausieji darželinukai. Savo vikrumą jie išbandė estafetėse, kuriose ne tik atliko užduotis su kamuoliu, bet ir leidosi nuo pripučiamo batuto.

Po estafečių mažuosius dalyvius keitė vyresni darželinukai ir ikimokyklinukai. Jie atstovavo savo darželius ir varžėsi 2×2 turnyruose. Čempionate dalyvavo 13 darželių, o po visų dvikovų ir pusfinalių finale dėl pirmos vietos susikovė „Girinukas“ (treneris Edgaras Jančiukas) ir „Linelis“ (treneris Robertas Paliutis).

Po atkaklios kovos „Girinukas“ išsiveržė ir užėmė pirmąją vietą etape. Antroji vieta atiteko „Lineliui“ ir abi šios komandos keliaus į „Didžiąją taurę“. Trečiąją vietą etape iškovojo „Šaltinėlis“, kuris dalyvaus „Mažosios taurės“turnyre.

Renginio metu dalyviai taip pat varžėsi konkurse „Taiklioji rankelė“. Geriausiai jame pasirodė ir taurę namo parsivežė „Obelėlės“ darželį atstovaujantis Matijus Zakaravičius„Iš tiesų man viskas gerai sekasi, – atsakė nugalėtojas, paklaustas, ar taiklumas – stipriausia jo pusė krepšinyje.

Renginyje buvo apdovanotas dar vienas žaidėjas – „Girinuko“ vardą ginantis Naglis Kandratavičius. Jaunasis krepšininkas taip pat džiaugėsi unikalia taure.

Ne tik vaikai dalyvavo užduotyse – renginio metu dėl gardžių „Kauno grūdų“ prizų varžėsi ir dalyvių mamytės. Vienai iš jų, sustačiusiai aukščiausią ir tvirčiausią „Kakės Makės“ produkcijos bokštą, atiteko net 12 pakuočių košių.

Kiti dalyviai taip pat neliko pamiršti – kiekvienas iš jų renginio pabaigoje sulaukė čempionato rėmėjų „Mantinga“,„Kauno grūdai“ ir „NUTS ABOUT“ dovanų – tikriems smaližiams paruoštos net išmargintos spurgos, „Kakės Makės“ košytės ir gardūs riešutai.

Nacionalinė krepšinio akademija toliau „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatą 2018“ tęs Klaipėdoje balandžio 8 d. Žalgirio sporto rūmuose.

Visus jaunuosius krepšininkus bei jų artimuosius kviečiame aktyviai dalyvauti čempionate ir skleisti meilę krepšiniui!