Netikėtai kieti atsakymai – pažintis su NKA kolektyvu

2019 02 11 Kamilė Vinnikaitė/NKA.LT

Nacionalinė krepšinio akademija (NKA) pristato naują rubriką – „Netikėtai Kieti Atsakymai“, kurios metu užduosime klausimus akademijos treneriams, auklėtiniams bei išgirsime pačias netikėčiausias ir įvairiausias jų mintis. Rubrikos tikslas – pažinti NKA bendruomenę ne tik kaip sporto atstovus, bet ir kaip asmenybes. 

Pirmuoju rubrikos svečiu tapo treneris Lukas Danilevičius, kuris atskleidė treniruočių subtilybes ir davė puikų gyvenimišką patarimą visiems jauniesiems talentams.

Savo kietais atsakymais jis skuba dalintis su NKA.LT skaitytojais!

 Ką jums suteikia darbas ir patirtis NKA?

 Darbas NKA suteikė galimybę žengti pirmus žingsnius trenerio darbe. Čia įgavau patirties ir žinių, kuriomis dalinuosi su savo auklėtiniais.

 Šio sezono tikslai, ambicijos, siekiai?

 Sezono metu visada norime paaugti kaip asmenybės. Kiekvienose Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) rungtynėse kovojame su metais vyresniais varžovais. Sunku, tačiau vaikams tai puiki vieta tobulėti. Šiais metais norime įgauti kuo daugiau pamokų iš vyresniųjų, jas išmokti ir sėkmingai užbaigti sezoną. 

 Svarbiausios savybės, kurias privalo turėti kiekvienas krepšininkas?

 Pirmiausia, turi būti stipri asmenybė. Taip pat svarbu yra darbštumas, noras, charakteris.

— Kaip pasireiškia vaikų tobulėjimas?

 Kiekvienoje treniruotėje vaikai sunkiai dirba, mokosi ir tai matosi rungtynėse. Džiaugiuosi turėdamas komandą, kurioje vaikai atiduoda visas jėgas. Tik taip dirbdami galime žingsnis po žingsnio pasiekti gerus rezultatus. Mano treniruojama komanda yra patobulėjusi ne tik techniškai ar fiziškai, bet ir bendravimu tarpusavyje. Jie supranta koks svarbus yra komandos draugas.

 Įsimintiniausias NKA nuotykis?

— Dirbant su vaikais jų pilna, tad negaliu išskirti vieno.

 Jei mažajam krepšinio talentui galėtumėte duoti tik vieną patarimą visam likusiam gyvenimui, koks jis būtų?

 Vertink kiekvieną akimirką ir išnaudok ją maksimaliai.

18620663 1571840669524470 857199150179276861 o

L. Danilevičiaus asmeninis archyvas

Naujienų sąrašas