NKA auklėtiniai galės sportuoti nuotoliniu būdu

2020 03 18

Siekdama apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo Lietuvos Respublikos Vyriausybė nuo pirmadienio šalyje įvedė karantiną ir gerokai pakoregavo Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) treniruočių bei čempionatų tvarkaraščius. 

Kol šalyje tęsiasi karantinas, NKA auklėtiniai negali rinktis į įprastas treniruotes. NKA trenerių ir administracijos nutarimu buvo priimtas sprendimas treniruočių proceso nenutraukti, o pasiūlyti alternatyvą, neprieštaraujančią apribojimams – karantino metu perkelti treniruotes į virtualią erdvę.

NKA vadovas Audronis Jančiauskas patikino, kad pasibaigus karantino laikotarpiui ir situacijai šalyje stabilizavusis, čempionatai gali būti pratęsiami bet kuriuo metu. Atsižvelgdama į tai, NKA suteikia galimybę savo auklėtiniams sportuoti nuotoliniu būdu, kad šie neprarastų sportinės formos ir būtų pasirengę bet kada sugrįžti į krepšinio aikštelę.

Palaikyti savo sportinę formą bei neprarasti ryšio su treneriais ir komandos draugais NKA auklėtiniai galės šiuolaikinių technologijų pagalba gaudami trenerių parengtas individualias užduotis ir sportuodami namie.  

Treneriai susisieks su savo auklėtiniais artimiausiu metu ir suteiks detalią informaciją apie nuotoliniu būdu vyksiančias treniruotes.

Naujienų sąrašas