NKA krepšininkų fotosesijoje – pozityvumo bangos ir maloni staigmena

2018 09 05 NKA.LT

NKA auklėtiniai ir treneriai dalyvavo žiniasklaidos dienoje
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/NKA.LT

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) auklėtiniai dalyvavo naujojo sezono fotosesijoje. Trenerio Dovydo Petraičio krepšininkai, kurie praėjusį pavasarį triumfavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) bendraamžių U10 grupėje, trumpam virto modeliais ir įkūnijo svarbiausius naujojo NKA sezono akcentus.

FOTOGALERIJA

„Tai buvo visiškai nauja patirtis. Visas procesas praėjo sklandžiai, greitai ir profesionaliai. Mano auklėtiniai kruopščiai vykdė operatoriaus ir fotografo paskirtas užduotis, bet kartu buvo atsipalaidavę, nesusikaustę ir pozityvūs, kas tokiuose projektuose taip pat svarbu. Vaikams buvo linksma, o tėvai džiaugėsi, kad jų atžalos yra didelė mūsų krepšinio mokyklos dalis“, – kalbėjo D. Petraitis. 

Jaunųjų krepšininkų po atlikto darbo laukė maloni staigmena – garuojančios picos, kuriomis pasirūpino pats NKA direktorius Audronis Jančiauskas.

DAUGIAU APIE NAUJOKŲ PRIĖMIMĄ

2008-ųjų karta šiam projektui buvo pasirinkta neatsitiktinai. Būtent D. Petraičio auklėtiniai yra pirmieji 2013-aisiais įkurtos NKA auklėtiniai, o artėjančiame sezone debiutuos Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL“), kur „Pirmajame iššūkyje“ (U12) ateities pergalėms grūdinsis su metais vyresniais varžovais.

„Siekiame būti konkurencingi Lietuvos krepšinio mokyklų žemėlapyje ir turime planą, kaip to pasiekti. Mūsų treneriai rūpinasi savo auklėtiniais ir tėveliai jaučia. Produktyvaus ir įsimintino naujo sezono visai NKA bendruomenei“, – linkėjo akademijos direktorius A. Jančiauskas.

Šį sezoną NKA laukiami 2008–2014 m. gimę jaunieji krepšininkai. Iškilus bet kokiems klausimams, laukiame jūsų skambučių (+370 611 107 07) ar el. laiškų (info@nka.lt).

 fotosesija 15

 

Naujienų sąrašas