R. Kaukėno fondas kartu su savo draugais buria krepšinio aistruolius kilniam tikslui

2018 05 09

Š. m. birželio 2 d. krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su savo draugais BC „Lietuvos rytas“, „Siemens“ arena, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio mokykla, Sostinės krepšinio lyga, Nacionaline krepšinio akademija ir kitais partneriais kviečia krepšinio mylėtojus į R. Kaukėno fondo gatvės krepšinio 3x3 turnyrą BC „Lietuvos ryto“ taurei laimėti.

Jau ne vienerius metus vykstantis gatvės krepšinio turnyras, šiemet kvies vilniečius ir miesto svečius ne tik varžytis dėl nugalėtojų taurės, bet kartu ir prisidėti prie kilnaus tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos atiteks vaikams, kurie kiekvieną dieną atkakliai kovoja su vėžiu.

Planuojama, kad renginyje prie „Siemens“ arenos dalyvaus virš 100 komandų, kurias sudarys apie 400 žaidėjų. Renginio metu dalyvių palaikyti atvyks krepšinio komandos „Lietuvos rytas“ žaidėjai bei kiti žymūs Lietuvos krepšinio ir pramogų pasaulio atstovai. Renginio organizatoriai atskleidžia, kad turnyre dėl paramos vaikams varžysis ir Lietuvos verslininkai, ir Lietuvos krepšinio žvaigždės.

„Mūsų fondo pagrindinė misija yra padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkias diagnozes, aprūpinti juos medicinine įranga ir medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas, suteikti vaikams neužmirštamų emocijų organizuojant renginius bei pildant slaptas jų svajones. Todėl tokie renginiai kaip šis yra puikus būdas žmonėms ne tik gerai praleisti laiką, bet kartu ir prisidėti prie mažųjų pacientų gerovės. Džiaugiamės, kad turime galimybę dirbti su Lietuvos krepšinio ir kitomis organizacijomis, kurios visada palaiko mūsų idėjas ir svariai prisideda prie pagalbos vaikams“, - apie artėjančią iniciatyvą kalbėjo krepšininkas, fondo steigėjas R. Kaukėnas.

Renginio dalyvių laukia 8 valandas truksianti puiki programa, specialiai turnyrui sukurti unikalūs marškinėliai bei daugybė rėmėjų prizų. Nacionalinė krepšinio akademija kviečia prisidėti prie kilnios misijos ir smagiai praleisti laiką varžantis paramos turnyre prie „Siemens“ arenos! Registracija į turnyrą vyksta jau dabar:

https://goo.gl/forms/ZeqEO8KPzMAVqpDz1

Daugiau informacijos: info@kaukenoparama.lt

Naujienų sąrašas