Skirkite 2 proc. NKA ir laimėkite: gertuvės, kamuoliai, bateliai, marškinėliai ir kitos dovanos laukia Jūsų!

2018 03 18 NKA

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) vaikai ir jų tėveliai kuo puikiausiai žino, su kuo asocijuojasi „2 proc.“. Visiškai teisingai – su daugybe prizų! Tad nieko nelaukdami skelbiame 2 proc. paramos akciją.

NKA kviečia įsitraukti į akademijos 2 proc. paramos akciją. Jos metu bus išdalintas neribotas kiekis rėmėjų prizų, kuriuos laimėti gali bet kuris, skyręs 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio nacionalinei krepšinio akademijai. O prizai kaip ir kiekvienais metais iš tiesų šaunūs: NKA vandens gertuvės, NKA „Adidas“  kuprinės, NKA sportinės aprangos, krepšininkų rinkiniai („Molten“ krepšinio kamuolys arba NKA sportinė apranga, NKA vandens gertuvė, NKA „Adidas“  kuprinė), NKA sportiniai kostiumai krepšininkui bei tėčiui, „Adidas“ arba „Nike“ krepšinio bateliai.

Visi NKA krepšininkai, savo treneriui įteikę bent 1 ir daugiau anketų, 2018 m. gegužės–birželio mėn. bus asmeniškai apdovanoti NKA partnerių įsteigtais vertingais prizais.

Anketų/prizų skaičiuoklė:

1 anketa – NKA gertuvė ;

3 anketos – NKA „Adidas“ kuprinė;

6 anketos – NKA sportinė apranga;

9 anketos – krepšininko rinkinys: NKA gertuvė, NKA „Adidas“kuprinė ir NKA sportinė apranga arba „Molten“ krepšinio kamuolys;

12 anketų – NKA sportinis kostiumas krepšininkui ir NKA sportinis kostiumas tėčiui;

16 anketų – „Adidas“ arba „Nike“ krepšinio bateliai.

Sugaišite tik kelias minutes užpildydami specialią formą, o visos sukauptos paramos lėšos bus skirtos Jūsų vaikų aktyvaus laisvalaikio skatinimui ir puoselėjimui.

Ką reikia žinoti?

Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija.

2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR512) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

Paramos gavėjo identifikacijos numeris 303159167. Gavėjo tipas – 2.

Pateikimo kopijas prašome pristatyti treneriui asmeniškai arba el. paštu.

Naujienų sąrašas