Vilkaviškio metų sportininkų apdovanojimuose – solidus įvertinimas „NKA-Perliukams“

2019 02 21

NKA treneris Justas Bagurskis ir jo auklėtiniai sulaukė solidaus įvertinimo
Nuotr. autorius: Vilkaviškio „Perlas“

„NKA-Perliukai Vilkaviškis“ komanda sulaukė solidaus įvertinimo. Vilkaviškio metų sportininkų rinkimuose Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) treneris Justas Bagurskis apdovanotas už sportininkų ugdymą, nuoširdų darbą puoselėjant krepšinio tradicijas bei sėkmingą atstovavimą savivaldybei šalies krepšinio rungtynėse. Padėkomis džiaugėsi ir keturi „NKA-Perliukai Vilkaviškis“ krepšininkai – Kernius Čiurinskas, Pijus Valaitis, Markas Mačiulaitis ir Domas Kačinskas.

Padėka už nuoširdų darbą kuriant naujas krepšinio tradicijas Vilkaviškio rajone taip pat įteikta Vilkaviškio „Perlo“ klubo vadovui Rokui Šlivinskui.

 „Esu labai dėkingas už įvertinimą, bet be geros komandos negalėtume džiaugtis panašiais apdovanojimais ar pasiekimais ir padėti Vilkaviškiui garsėti krepšinyje. Ši sporto šaka, manyčiau, regione išgyvena prisikėlimą, nes buvo senai visų užmiršta, – pastebėjo NKA treneris. – Tik visi kartu savo dideliu darbu galime garsinti Vilkaviškį krepšinio žemėlapyje. Noriu padėkoti Vilkaviškio labui dirbančiam Rokui Šlivinskui ir puikiam psichologui, puikiam treniruočių pagalbininkui Vaidui Kačinskui. Be abejo, esame dėkingi visada ir visur šalia esantiems jaunųjų krepšininkų tėveliams. Taip dėkoju ir NKA bei treneriui Dovydui Petraičiui, be kurių nebūčiau daręs to, ką darau dabar“, – kalbėjo J. Bagurskis.

Padėkas laureatams įteikė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Vilkaviškis – vienas iš šešių Lietuvos miestų, kuriuose NKA skatina sveiką gyvenseną ir augina jaunąją Lietuvos krepšininkų kartą. NKA taip pat bendradarbiauja su Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Utenos ir  Marijampolės regionais.

 

 

 

 

Naujienų sąrašas